Tvorba

HandMade

S dcérkou radi tvoríme. Keď som objavila a na rukách po prvý raz cítila jemnosť, poddajnosť a mäkkosť tureckej Puffy vlny, bolo rozhodnuté. Zbehlo nám odvtedy doma rýchlo a veselo veľa dlhých večerov 🙂

Začali sme vankúšikmi pre radosť a zútulnenie nášho domova. Potešili sme superveľkou, teplou a zároveň ľahkou dekou babičku aj tatina a naučili sme zázračne „štrikovať bez ihlíc“ naše kamarátky.

Je veľmi príjemný pocit obdarovať blízkych niečím originálnym, čo prešlo našimi očami a rukami od výberu kombinácie farieb, odtieňov, hrúbky vlny a vzorov, až k finálnemu doplnku pre spríjemnenie pohody doma, na terase alebo na výlete.

Výrobky z Puffy vlny sú vhodné aj pre malé deti a pre bábätká. Dajú sa z nej upliesť rôzne veľké dečky vo forme podložky alebo prikrývky, fusaky, overaly, vankúšiky v rôznych tvaroch, svetríky, šály, papučky aj mazlíčkovia.

Pestrá paleta farieb, rôznych odtieňov nahráva kreativite. Vlna je v ponuke 1-až 4-farebná. Vzájomnými kombináciámi vznikajú nádherné a originálne vecičky pre radosť. Vďaka dvom základným variantom s malými a veľkými okami môže byť výsledný materiál mäkko-hrubší vhodný na jeseň a zimu alebo hustejšie pletený, tenší na dotyk príjemný, jarný.

Do eStrada handmade výrobkov je vpletených mnoho našich pekných myšlienok a rozjímaní. Máme veľa nových tvorivých nápadov a plánov, ktoré nás posúvajú každý deň o krok ďalej.

Keď sa prikrývame príjemnou dekou, aby sme sa mohli začítať do knihy a keď vidíme ako sa 80-ročná babina z jej mäkkého tepla rovnako teší, hreje nás nielen zvonku ❤

Vankúšiky

Deky

Kvalita vlny

Starostlivosť

Mohlo by sa vám tiež páčiť...