Krízový rok 2020 podal štafetu roku 2021. Naše životy sa veľmi zmenili. Čelili sme nečakaným situáciám a urobili mnohé nevyhnutné rozhodnutia.

Radi by sme našou vlastnou tvorbou potešili, zároveň pomohli informáciami všade tam, kde zaklopala núdza na dvere a hľadá sa riešenie.

Ľudské príbehy pribúdajú denne. Každý je v niečom originálny a v inom výnimočný.

Viac na premýšľanie o živote, jeho rôznych cestách a križovatkách, o uvedomení si čím všetkým sme obdarovaní a o čo všetko môžu byť ľudia okolo nás ochudobnení, je popísané v jedinečných ľudských osudoch na portáli vzájomnej pomoci LudiaLudom.sk

Našej rodine pomohlo v hmotnej a finančnej núdzi veľa dobrých ľudí. Pocit, že sme neostali na všetko sami bol sám o sebe Darom z neba. Kým si človek neprejde krízou a nezažije núdzu na vlastnej koži, len ťažko dokáže pochopiť, aké je to strácať deň za dňom sociálnu istotu, ľudskú dôstojnosť a postupom času aj zdravý úsudok.

Mnohí zo srdca ďakujeme organizácii Doma u Kapucínov, pre ktorú pracuje tím dobrovoľníkov. Ľudia s veľkým láskavým srdcom pomáhajú nezištne rodinám a jednotlivcom v núdzi od roku 2014.

Viac informácií o stálej zbierke potravín „Stolček prestri sa!“ nájdete TU

Aktivity organizácie ponúkajú priestor pre uspokojenie základných životných potrieb a zároveň odbornú sociálnu pomoc pri riešení problémov. Túžbou tímu zanietených ľudí je vytvoriť miesto, kde sa tí, ktorí to potrebujú, budú cítiť DOMA.